Zaplanowanie udanego i niezapomnianego wieczoru panieńskiego wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych zadań. Oprócz niezbędnego w takim przypadku zmysłu organizacyjnego konieczny jest przede wszystkim dobry pomysł, który przypadnie do gustu pannie młodej oraz wszystkim uczestniczkom zabawy, zapewniając wspaniałą atmosferę i emocjonujące wrażenia. Chcąc zaskoczyć pannę młodą, warto pomyśleć o czymś niekonwencjonalnym, a jednocześnie relaksującym oraz przyjemnym.

Takim pomysłem będzie impreza, podczas której panie nie tylko wspólnie spędzą czas, ale będą też mogły poddać się upiększającym i odprężającym zabiegom, które na pewno wpłyną na dobry nastrój oraz umilą zabawę. Wszystkim, których interesuje wieczór panieński w SPA Radom oferuje możliwość zorganizowania takiej imprezy w Smart Relax SPA zlokalizowanym w czterogwiazdkowym Hotelu Aviator.

Czy Drogie Panie zastanawiałyście się nad swoim wymarzonym Wieczorem Panieńskim?

Dajemy Wam możliwość przygotowania własnego wymarzonego wieczoru panieńskiego w kameralnych wnętrzach SMART RELAX SPA.

Gwarantujemy:

    • szlafrok dla każdej uczestniczki wieczoru 
    • ręczniki 
    • aromaterapię 
    • kapcie 
    • herbatę, kawę 
    • wszystkie zabiegi w jednym pomieszczeniu 

Wieczory panieńskie w SMART RELAX SPA mogą być zorganizowane dla 4 – 15 osób.

Opcje do wyboru przy pakietach tworzonych indywidualnie:

    • zabiegi pielęgnacyjne na ciało: peelingi, maseczki, masaże 
    • zabiegi pielęgnacyjne na twarz: masaż kosmetyczny, peeling, masaż z ampułką, zabiegi błotne, maseczki nawilżające, rozświetlające, oczyszczające. 
    • degustacja włoskiego wina 
    • catering wg indywidualnych preferencji 

Relaks i niezapomniane wrażenia
Smart Relax SPA to wyjątkowe miejsce zapewniające komfortowy wypoczynek w miłej oraz przyjaznej atmosferze. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą organizacji oryginalnych i niepowtarzalnych wieczorów panieńskich, dzięki którym każda panna młoda nie tylko wspaniale spędzi czas z bliskimi osobami, ale też pozbędzie się stresu towarzyszącemu przygotowaniom do jednej z najważniejszych uroczystości w życiu. Wieczór panieński zazwyczaj kojarzy się z szaloną imprezą, na której nie brakuje alkoholu i mocnych wrażeń.

Nie każdemu jednak odpowiada taka forma spędzenia tego czasu, zwłaszcza że może to prowadzić do złego samopoczucia tuż przed planowanym ślubem. Dla pań ceniących sobie przyjemność płynącą z regenerujących zabiegów upiększających wieczór panieński w SPA będzie idealnym pomysłem na spędzenie wyjątkowego czasu w kameralnych wnętrzach i miłym towarzystwie. Dodatkową korzyścią płynącą z tego typu spotkania jest doskonałe samopoczucie oraz piękny wygląd, na którym zależy każdej pannie młodej.

Wyjątkowy wieczór panieński
Pragniemy, aby każdy zorganizowany u nas wieczór panieński był niepowtarzalny oraz maksymalnie dostosowany do osobowości panny młodej i jej gości. Dlatego oferujemy Państwu możliwość wyboru konkretnych zabiegów i dodatkowych atrakcji, aby jak najbardziej odpowiadały preferencjom zaproszonych osób. W zależności od upodobań można zdecydować się na różnorodne zabiegi pielęgnacyjne na ciało lub twarz, okraszone degustacją włoskiego wina lub smacznym cateringiem.

Dodatkową atrakcją będzie na pewno nocleg w komfortowym hotelu Aviator, nauka masażu czy profesjonalny makijaż oraz limuzyna dla wszystkich uczestniczek imprezy. Niezależnie od dokonanego wyboru ze swojej strony gwarantujemy szlafroki, ręczniki, kapcie, aromaterapię i poczęstunek kawą lub herbatą w przyjaznej sprzyjającej rozmowom atmosferze. W trosce o kameralność imprezy zapraszamy grupy pań liczące od 4 do 15 osób. Zapewniamy, że jeśli chodzi o wieczór panieński w SPA Radom jest miastem, do którego warto się udać i powierzyć nam organizację tej wyjątkowej uroczystości.

Atrakcje dodatkowe:
nauka masażu, makijaż, limuzyna, nocleg w hotelu z 10% rabatem

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub dokonania rezerwacji zapraszamy do kontaktu z naszym Managerem:
510 036 223
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.